Tisztelt állatorvos!
3 hónapos kandúrom jobb oldalán az utolsó bordája felett észrevettem egy kb 1,5-2 cm átmérőjű dudort 1 hete . Simán nem is feltűnő, csak kefeles után. Mi lehet ez. Elvigyem allatorvoshoz, vagy egyenlőre csak figyeljem?
Akár lehet korábban beadott védőoltás, vagy más injekció helyi reakciója is a duzzanat, vagy kis helyi sérülés jele.
Egy 3 hónapos kölyök viszont még a rendes oltásai, és parazitamentesítései miatt gyakran kerül állatorvos elé, ezért a legközelebbi alkalommal érdemes lenne rákérdeznie az észlelésére.
- Macska
- Házi macska
- Hím
- 6 hónaposnál fiatalabb
- csak lakás
- csak kész táp
- nem viszem sétálni
- soha
- évente, veszettség + kombinált
- kutya
- igen
- 1-2 hete
- nem
- nem
- nem
- nem változott
- igen
- Nagyvárosban
