Az 1 éves cicám evés közben rázza a fejét,főleg száraztàpnál. 3x vittem orvoshoz de nem igazán tudták,h mi a baja,füle,foga rendben. Most elvittem egy másik orvoshoz aki azt mondta, hogy álkapocs izületi gyulladás van. Mert szerinte fájdalmasan nyitja a száját és ezért rázza a fejét.Rycarfa gyógyszert kapott injekcióba. Az lenne a kérdésem, h ön szerint is ez lehet a baja? Tényleg nincs más tünete cicának? És ezt a gyógyszert többször is kell majd kapnia?
Válaszát ismételten köszönöm!
Ha semmikor máskor nem rázza a fejét, pl. a nedves táp evésénél, ivásnál, kizárólag a száraz táp ropogtatásakor, amit úgy értek, hogy ennek ellenére megeszik, akkor nem lehetséges, hogy csak egy “rossz” szokás, a rágás ropogó hangja miatt??
- Macska
- Hàzi
- Hím
- 1–5 éves
- csak lakás
- csak kész táp
- nem viszem sétálni
- soha
- évente, veszettség + kombinált
- nincs
- igen
- 2-4 hete
- nem
- igen
- igen
- nem változott
- igen
- Nagyvárosban
