Üdvözlöm!
Bocskor
Aniflexi, Neuro Support,meg még mától Hepa-Pet szed. Az ideg védőbe,és a máj védőben is van B és E vitamin. Esetleg nem lesz túladagolás ha szedi mind kettő? Szeretnék kérni egy adagolási javaslatot. Jelenleg az Aniflexit,és a Neuro Supportot este egyszerre kapja a kajájában. Tisztelettel!
A B-vitamin vízben oldódó vitamin, ezért ezen a módon nem lehet túladagolni, azonban az E-vitamin zsírban oldódik, ennél a felhalmozódás előfordulhat. Konzultáljon állatorvosával, aki az állapot és a testsúly alapján beállítja a helyes adagolást.
- Kutya
- Pumi
- Hím
- 10 évesnél idősebb
- lakás + kert
- házi koszt + táp
- háromnál többször
- néha
- évente, csak veszettség ellen
- nincs
- igen
- 3-4 hónapja
- nem
- igen
- igen
- igen
- Kisvárosban

