Jónapot!
A lovamnam tegnap a drótba beakadt a lába és nem fájt neki mert rá állt. Másnapra (ma) már sántított és nem áll rá. Erre mit javasol? Borogassam neki és kössem be?
Még ha tudhatnám is, hogy történt-e bőrsérülés, duzzadt-e a sérült végtag környéke … akkor is azt mondanám, hogy jelezze állatorvosának a pónival történteket, és kérje a lovacska vizsgálatát, majd az eredmények alapján történő kezelését.
Ma este, ha már nem tud állatorvosával beszélni, úgy igen, esetleg tegyen fel egy kötést a póni lábára. Holnap reggel pedig érje el állatorvosát mielőbb.
- Egyéb
- Póni
- Hím
- 5–10 éves
- lakás + kert
- házi koszt + táp
- nem viszem sétálni
- gyakran
- oltatom, de nem évente
- egyéb
- igen
- 1-2 napja
- nem
- nem
- nem
- nem változott
- nem
- Kisvárosban
