Üdvözlöm! Angol bulldogom 2 hét múlva lesz 6 hónapos. Bal füle lefelé konyul (kajla),jobb füle rózsa ahogy kell. Az állatorvosunk megvizsgálta,azt mondta gyengébb ott a porc. Ő kalciumot javasolt,a tenyésztő pedig kollagént. 3 hónapos korától kap Gf600-at súlyának megfelelő dózisban. Ön szerint mit adjak a gf mellé,hogy biztosra menjek? Megtisztelő válaszát előre is köszönöm!
Nem tud biztosra menni akkor sem, ha tökéletesen táplálja a kutyát, és emellé akár feleslegesen is adagol bármilyen Ca/P/D-vitamin-pótlást, kollagént, hyaluronsavat, cápaporcot, vagy bármilyen táplálékkiegészítőt, mert e leírt fül tartási rendellenesség az esetek egy részében veleszületett ill, öröklődő jellegű.
Inkább arra bíztatom, hogy állatorvosával egyeztesse a kölyök táplálását, az esetleges kiegészítők adagolását is, és a kutya fejlődését, alakulását rendszeresen ellenőrizzék.