Tisztelt Doktor illetve Doktornö! Tegnap järtunk az ällatorvosnäl, de csak ma vettem eszre, h a kutyusomnak az ivarszerveböl veres nedvesseg szivärog. Mivel ezerrel pänikolok, sajnos gondolkodni sem tudok! Termeszetesen nem halogatom…! Szeretnem Önöktöl megkerdezni mik az eselyei? Lehetösegeink? Elöre is köszönöm välaszukat !tisztelettel Enimo
Ha a hüvelynílásból lát véres váladékot szivárogni, akkor nagy eséllyel húgy- ivarszervi betegségről (pl gennyes méhgyulladás, hólyag/hüvely gyulladás, tumorok …) lehet szó.
Jelezze állatorvosának a megfigyelését, és kérje a Kitty mielőbbp kivizsgálását.
Állatorvosa , ha lesz lehetősége részletes vizsgálatokat (fizikális vizsgálatok, vér/vizelet labor, hüvelytükrözés, hasi/medencei ultrahang, esetleg egyéb vizsgálatok ….) úgy diagnosztizálni tudja a Kitty betegségét, és ezután a teendőket is megbeszélhetik.
Egy akárhány éves kutyának (macskának és embernek …) is lehetnek esélyei a gyógyulásra a betegségétől függően.