Jónapot! Van egy 10 éves tacskó keverékünk és az lenne vele a baj,hogy az egyik melle nagyon fel van dagadva már annyira,hogy húzza a földön. Azt szeretném kérdezni,hogy nem-e tudna kijönni házhoz és megvizsgálni? Előre is köszönöm válaszát.
Dehogynem tudnék kimenni a kutyához, csak éppen semmi értelme nem lenne … Egy háznál végzett megtekintéssel maximum az emlődaganat meglétét tudnám megerősíteni. Ha viszont maga hozza el a kutyát Intézetünkbe vizsgálatra, akkor rövid időn belül a citológiai/szövettani eredmény, az esetleges áttétek megléte és a kutya általános állapota is kiderülhetne. Ezek alapján pedig már az esélyekről és megoldási lehetőségekről is lehetne beszélni. Azt gondolom, hogy ez lenne az értelmes megoldás.
