Tisztelt Doktor úr/Nő Az lenne a problémám hogy van egy 5 hónapos német vizsla köjök kutyánk és amikor eszik morog 3 kisgyermeket nevelünk es nem tudom mi tevő legyek a kutyaval hogyan neveljem hogy ne morogjon ha eszik es a közelében vagyunk!
A legkézenfekvőbb megoldás mindenképpen az, hogy a kutyát sem gyerek, sem felnőtt nem piszkálja evés közben. Azaz ezt a veszélyhelyzetet tipikusan nem a kutya, hanem a gyerekek nevelésével kellene megszűntetni. Ha a gyerekek csak néhány hónaposak, akkor pedig más helyiségben kell megetetni a kutyát. Egy kölyökkutya is élőlény, vannak olyan sajátságai amit tiszteletben kell tartani.
